1K Design s.r.o. Rudolfovská 45, České Budějovice, 37001 kontaktujte nás english deutsch napište nám domácí stránka profil firmy kontakty grafický design web design web hosting ceník reference domácí stránka profil firmy kontakty grafický design web design web hosting ceník reference


Web Design

V dnešním obchodě vzniká potřeba profesionálních prezentací, jak v klasické papírové formě, tak i ve formě elektronické. 1K Design s.r.o vám nabízí splnění všech vašich potřeb a požadavků. Budeme vám k dispozici při plánování vašich prezentací, pomůžeme vám vytvořit image firmy, a sladíme k dokonalosti všechny prvky jako například logo, hlavičkové papíry, výroční zprávy, internetovou prezentaci a další. Podívejte se do našeho ceníku a v případě potřeby nějakých podrobnějších informací, nebo budete-li mít zájem o naše služby nám prosím pošlete e-mail.

Jeden z našich
spokojených zákazníků...
Má VYSMÁTO!!!

S 1K Design s.r.o dostanete ze svého webu maximum za více než výhodné ceny. Můžeme pro vás vytvořit jednoduchou internetovou prezentaci o rozsahu několika stránek, nebo vám uděláme mohutný web s implementací databáze. Není problém udělat profesionálně graficky zpracovaný web, který poběží na Linuxu a Apache serveru s PHP, nebo použít ASP programování pro Internet Information Server. Podívejte se na naše reference a shlédněte některé ukázky naší tvorby. Pro podrobnější informace o našich cenách se podívejte do ceníku.

Nejúspěšnější obchodní web servery jdou za hranice obyčejných reklamních stránek, nebo online brožury. Jsou součástí image firmy a vytváří pocit, že toto místo má více než pár základních informací, ale že je střediskem, které navštěvují zákazníci aby komunikovali s firmou a jejími pracovníky.

1K Design s.r.o má znalosti a zkušenosti potřebné k integraci vašeho web serveru se stávajícím informačním systémem vaší firmy. Máme veliké zkušenosti v oblasti online i klasického marketingu a elektronického obchodování, které mohou přispět k rozkvětu vaší firmy. Je mnoho funkcí, které můžeme zahrnout do vašeho webu tak, aby se stal součástí každého zákazníka a zaměstnance a zároveň byl mocným nástrojem pro management.

Budeme s vámi spolupracovat na vytvoření web serveru, který bude nejlépe vyhovovat vašim finančním požadavkům a zároveň se stane elektonickým zrcadlem vaší firmy.

1kdesign, 1k design, web design, web hosting, webdesign, webhosting, reklama, tvorba www, web, tvorba www stránek, corporate identity, tisková grafika, grafika