Svatební fotografie

české budějovice, hluboká nad vltavou

svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf

Naše nabídka


Fotografove.info
Seznam zpětných odkazů
Stuhy.cz

svatby
Luxusní svatební šaty Watters Wtoo, salon Magnolia Praha.


Svatební šaty? Slaďte se s vaším nastávajícím!
 

Fotografování svateb

Průběh svatby aneb jak pracujeme

Dle vámi vybraného balíčku přijedeme na místo určení vždy v den a hodinu dle dohody, ať již na místo příprav nevěsty, nebo na svatební obřad. Na místě dokumentujeme líčení a oblékání nevěsty, fotky kytic, bot, prstýnků, šatů atd. Poté provádíme fotografování příjezdu ženicha, placení za nevěstu, zdobení aut, odjezd kolony na svatební obřad.

 

svatebni fotografie, svatebni fotograf   svatebni fotografie, svatebni fotograf

 

Po dobu celého svatebního obřadu pořizujeme fotografie budoucích manželů a svědků, oddávajícího, rodičů a ostatních svatebčanů, dále pak novomanželský polibek, nasazování prstýnků. Na konci obřadu budete mít fotografie ze slavnostního přípitku a gratulace svatebčanů.

 

svatebni fotografie, svatebni fotograf   svatebni fotografie, svatebni fotograf

 

Po skončení obřadu pořizujeme na předem dohodnutém místě skupinové fotografie všech svatebčanů, dále pak rodičů a svědků s novomanželi. Po skončení skupinového fotografování děláme fotografie samotné nevěsty a ženicha, dále pak jejich společné fotografie. Místo fotografování těchto fotek je vždy dohodnuto dopředu. V případě, že svatba bude probíhat v Českých Budějovicích či okolí, jsme schopni vám nabídnout i fotografování v ateliéru. Pokud například máte svatbu na zámku a hostinu pak v restauraci, je lepší pořídit tyto fotografie např. v romantickém prostředí zámecké zahrady. Někdy ale bývá svatba na radnici a svatební hostina na nějakém romantickém místě, pak je samozřejmě lepší udělat svatební fotografie v místě hostiny.

 

svatebni fotografie, svatebni fotograf   svatebni fotografie, svatebni fotograf

 

Před příjezdem na hostinu děláme fotografie slavnostně nazdobeného stolu, dortu a vůbec celého prostředí hostiny. Po příjezdu svatebčanů se pořizují fotografie z uvítání, rozbití talíře a jeho následné zametání. Dále to již všichni znáte... slavnostní přípitek, společné krmení :) novomanželů polévkou a následný hlavní chod. Samozřejmostí je fotografování sóla novomanželů, tanec s rodiči a dalšími svatebčany.

 

svatebni fotografie, svatebni fotograf   svatebni fotografie, svatebni fotograf

 

Když si vyberete balíček komplet, pořizujeme svatební fotografie i z následné party. A je již jen na vás, jak moc si hodláte svatbu užít a pořádně "zapařit" :)

 

svatebni fotografie, svatebni fotograf   svatebni fotografie, svatebni fotograf

 

Místa svateb

Působíme hlavně v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji. V případě zájmu pro nás však není problém fotografovat svatbu kdekoliv v České republice. Vše je na konkrétní domluvě. Za dopravu mimo České Budějovice však účtujeme dopravu, náklady vám vždy sdělíme dopředu. Např. za focení svatby v Praze účtujeme 1200,-

 


© 2011 - 2019 1K Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení Partneři