Svatební fotograf České Budějovice, Praha, Hluboká, Krumlov, fotografie, svatby, svatba

české budějovice, hluboká nad vltavou

svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf svatební fotografie svatba fotograf

Naše nabídka


Fotografove.info
Seznam zpětných odkazů
Stuhy.cz

svatby
Luxusní svatební šaty Watters Wtoo, salon Magnolia Praha.


Svatební šaty? Slaďte se s vaším nastávajícím!
 

Svatební šaty? Slaďte se s vaším nastávajícím!


Svatba patří k nejdůležitějším okamžikům v našem životě. A jakkoli se jedná o událost radostnou a romantickou, zcela prakticky a pragmaticky musíme také poznamenat, že jde o záležitost nákladnou. Proto se řada budoucích novomanželů snaží ušetřit. Bohužel tak činí na nesprávných místech – například na svatebním fotografovi. Přitom jeho úloha je klíčová, neboť je to právě on, kdo zaznamená vše důležité a zachytí emoce, které jsou pro tento den tak typické. Díky krásným fotografiím si tak můžete celý život připomínat kouzelné okamžiky vašeho velkého dne.


Na jeden den princeznou
Ušetřit by se dalo jinde, podle mnoha ženichů například na svatebních šatech – nevěsty na to však mívají odlišný názor. A není se co divit, krásné šaty totiž vykouzlí z každé dívky opravdovou princeznu, takže alespoň jednou za život si tuto proměnu chtějí všechny pořádně užít. Navíc se na procházení svatebních salonů vyloženě těší. Vždyť, kde jinde by mohly vidět a hlavně si vyzkoušet tolik nádherných modelů, ze kterých doslova přechází zrak? Na své si přijdou jak dámy, které sází na jednoduchost a střízlivost, tak i ty, které upřednostňují bohaté luxusní róby.


Krása v detailech
Nejvíce samozřejmě záleží na stylu svatby a místě, kde se obřad odehrává – jiné šaty se totiž hodí do přírody, další zase do kostela nebo na zámek. Při výběru je třeba zohlednit také postavu, barvu vlasů či odstín pleti. Pokud si nevíte rady, nechte si poradit, odborný personál má spoustu zkušeností a s výběrem vám ochotně pomůže. Pokud si navíc zarezervujete termín předem, bude se věnovat pouze vám. V salonu pořídíte také svatební doplňky, obuv, bižuterii i kytici, které dokonale doladí váš celkový vzhled. Aby byla harmonie opravdu perfektní, obstarejte zde také pánský oblek pro vašeho nastávajícího. Ten by měl barevně korespondovat s vašimi šaty, někdy však postačí i barevné sladění v podobě manžetových knoflíčků, kravat, motýlků nebo kapesníčku do klopy. Nezapomeňte, že krása tkví v detailech!


© 2011 - 2021 1K Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Sanita Topení Partneři